Σας ενημερώνουμε ότι το σχολείο μας θα συμμετάσχει στην 3η Χορωδιακή Συνάντηση Δημοτικών Σχολείων Αμαρουσίου που θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο 9 Μαΐου 2020 το απόγευμα (θα ενημερωθείτε για την ακριβή ώρα και τον τόπο). Υπεύθυνη για την προετοιμασία της χορωδίας  είναι η καθηγήτρια Μουσικής κ. Μ. Κοψιδά. Στη χορωδία θα συμμετέχουν όσοι/ες  μαθητές/τριες επιθυμούν της  Δ΄ και Ε΄ τάξης.

Η τελική πρόβα θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 8 Μαΐου 2020  στον ίδιο χώρο που θα πραγματοποιηθεί και η εκδήλωση. Τα παιδιά θα μεταφερθούν εκεί δωρεάν με μισθωμένα λεωφορεία από τη Σχ. Επιτροπή Π.Ε. του Δ. Αμαρουσίου.

Την ημέρα της εκδήλωσης, Σάββατο 9 Μαΐου 2020,  οι μαθητές/τριες θα μεταφερθούν στον τόπο που θα οριστεί με ευθύνη των γονέων τους.

Παρακαλούμε συμπληρώστε τη Δήλωση Συναίνεσης και επιστρέψτε τη στη δασκάλα της τάξης μέχρι την Τετάρτη 11 Μαρτίου 2020.

Η διευθύντρια του σχολείου