Την Τρίτη 19 Μαρτίου 2019  από τις 13.15  έως  τις 14.00  θα δοθεί η βαθμολογία του Β΄ τριμήνου,  για τους μαθητές/τριες των Γ΄, Δ΄, Ε΄ και ΣΤ΄ τάξεων,  στους γονείς/κηδεμόνες,  στις αίθουσες του κάθε τμήματος. Κατά τις ίδιες ώρες μπορούν να προσέρχονται και οι γονείς/κηδεμόνες των τάξεων Α΄& Β΄, για τις οποίες δεν προβλέπεται βαθμολογική αξιολόγηση των μαθητών, προκειμένου να ενημερωθούν περιγραφικά για την επίδοση των παιδιών/κηδεμονευομένων τους.
Επειδή το Ολοήμερο Πρόγραμμα θα λειτουργήσει κανονικά  και το Πρωινό Πρόγραμμα θα έχει λήξει, παρακαλούνται οι γονείς/κηδεμόνες των μαθητών/τριών του Πρωινού Προγράμματος να μεριμνήσουν, ώστε τα παιδιά τους να βρίσκονται μαζί τους,  για λόγους ασφαλείας.