Η εκδήλωση για τον εορτασμό της 25ης Μαρτίου θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 23-03-2018 στις 10.00 π.μ. με επιμέλεια της δασκάλας και των μαθητών/μαθητριών της ΣΤ’ τάξης. Θα συμμετέχουν  και οι μαθητές/τριες της Α΄τάξης.  Όσοι γονείς επιθυμούν  μπορούν να προσέλθουν και να παρακολουθήσουν την παράσταση των παιδιών τους. Οι μαθητές θα προσέλθουν στο σχολείο κατά το διάστημα 09.30-09.45 και θα αποχωρήσουν στις 11.00 π.μ. Την ημέρα αυτή το Ολοήμερο Πρόγραμμα δε θα λειτουργήσει, σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία και   δε θα πραγματοποιηθεί το πρόγραμμα κολύμβησης για τους μαθητές και τις μαθήτριες της Γ΄ τάξης.

Επίσης, σας ενημερώνουμε ότι η εκδήλωση θα βιντεοσκοπείται από επαγγελματία φωτογράφο και όποιος ενδιαφέρεται μπορεί να προμηθευτεί το DVD της γιορτής από τον κ. Σπύρο Ζαχαριουδάκη, τηλ. 6943482204.