Το  Δ.Σ. του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων  φρόντισε φέτος να προσφέρει βασιλόπιτες, ισάριθμες των τμημάτων του σχολείου, καθώς και μία για τους εκπαιδευτικούς. Η κοπή της πίτας πραγματοποιήθηκε σήμερα 24-01-2018 σε όλα τα τμήματα, ενώ για τους/τις τυχερούς/ές μαθητές/τριες  είχε προβλεφθεί ως δώρο ένα “Ημερήσιο Βραχιόλι” απεριόριστης συμμετοχής στα παιχνίδια του Λούνα Παρκ “Αηδονάκια”, καθώς και ένα δώρο για τον/την  τυχερό/ή εκπαιδευτικό.

Οι τυχεροί μαθητές ανά τάξη/τμήμα ήταν οι ακόλουθοι:

Α: Φραμ Γιώργος

Β1: Μουραντιάν Λεωνίδας

Β2: Στάγκας Μάρκος

Γ: Καρκάλη- Κολοκοτρώνη Αναστασία

Δ: Αγγελοπούλου Βέρα

Ε: Αποστόλου Φωτεινή

ΣΤ: Γκιώνης Αντώνης

Η τυχερή της πίτας των εκπαιδευτικών ήταν η εκπαιδευτικός κ. Μαντώ Πατσιαούρα (Ιδ. Παράλληλη Στήριξη).

Ευχαριστούμε θερμά τον Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων για την πρωτοβουλία και  την προσφορά του και ευχόμαστε στους μαθητές μας και σε όλα τα μέλη της σχολικής μας κοινότητας να έχουν υγεία, προσωπική και οικογενειακή ηρεμία και τύχη.

Επίσης, ευχαριστούμε τον Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων για τα επιτραπέζια παιχνίδα που πρόσφερε στο σχολείο, ώστε να απασχολούνται οι μαθητές τον ελεύθερο χρόνο τους.