Ενισχυτική Διδασκαλία – Υπεύθυνη δήλωση συμμετοχής

9 Νοεμβρίου 2023 Δεν επιτρέπονται σχόλια Από 66ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ

“Αγαπητοί γονείς ,

θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι για το σχολικό έτος 2023-2024 η Ενισχυτική Διδασκαλία μαθητών Γυμνασίου περιλαμβάνει τα μαθήματα: Νεοελληνική Γλώσσα και Γραμματεία, Αρχαία Ελληνική Γλώσσα και Γραμματεία, Μαθηματικά, Φυσική, Χημεία και Αγγλικά. Όσοι ενδιαφέρεστε το παιδί σας να παρακολουθήσει κάποια ή και όλα από τα ανωτέρω μαθήματα που προσφέρονται στο πλαίσιο της Ενισχυτικής Διδασκαλίας, παρακαλείσθε όπως αποστείλετε συμπληρωμένη την Υπεύθυνη Δήλωση που επισυνάπτεται παρακάτω. Υπεύθυνες Δηλώσεις μπορούν  επίσης να παραλαμβάνουν τα παιδιά από τη Διεύθυνση του σχολείου. Οι δηλώσεις πρέπει να έχουν κατατεθεί στο σχολείο μέχρι και την Παρασκευή 17/11/2023.

Τα μαθήματα θα γίνονται σε σχολικό κτίριο που θα ορίσει η Διεύθυνση Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Α΄ Αθήνας και εκτός ωρών διδασκαλίας.

Υπεύθυνη Δήλωση μαθημάτων ενισχυτικής διδασκαλίας 2023_24