Παρακαλούνται οι μαθητές της Ε2 τάξης, λόγω κρούσματος covid σε συμμαθητή τους, με τη βεβαίωση που τους δόθηκε σήμερα 27/9/2021 να κάνουν rapid test την ίδια μέρα και να προσκομίσουν τα αποτελέσματα στο σχολείο άμεσα.
Παρακαλούνται οι μαθητές της Ε2 τάξης, λόγω κρούσματος covid σε συμμαθητή τους, με τη βεβαίωση που τους δόθηκε σήμερα 27/9/2021 να κάνουν rapid test την ίδια μέρα και να προσκομίσουν τα αποτελέσματα στο σχολείο άμεσα.