Σημαντική ανακοίνωση: Στοιχεία επικοινωνίας

Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες του σχολείου μας,

Τις τελευταίες μέρες το Υπουργείο Παιδείας μας ζήτησε να γίνει επικαιροποίηση των τηλεφώνων και των email επικοινωνίας σας και να καταχωρηθούν στο σύστημα myschool ώστε να υπάρξει άμεση ανταπόκριση για την εξ αποστάσεως εκπαίδευση ή τηλεκπαίδευση. Προς το παρόν δεν έχουμε ενημερωθεί για το πως θα γίνει αυτή η εκπαίδευση ούτε για το πότε ενδεχόμενα να ξεκινήσει.

Όπως γνωρίζετε είχαμε κάνει επικαιροποίηση των στοιχείων σας τον Οκτώβριο 2019 όμως διαπιστώθηκαν κάποιες ελλείψεις και λάθη ειδικά όσον αφορά τα email επικοινωνίας.

Για τη σωστή καταχώρηση των στοιχείων σας, σας παρακαλούμε μέσα στις επόμενες τρεις μέρες (μέχρι την Πέμπτη 19 Μαρτίου) όπως μας αποστείλετε mail με τα επικαιροποιημένα στοιχεία επικοινωνίας σας.

Ανεξάρτητα από το αν θα υπάρξει εξ αποστάσεως διδασκαλία, καλό θα είναι να υπάρχουν τα mails καταχωρημένα σωστά.

Το mail πρέπει να αποσταλεί στην ακόλουθη διεύθυνση:

60dimotikopatras@gmail.com

Στο θέμα καλό είναι να γράψετε το όνομα του μαθητή π.χ.

Θέμα: Στοιχεία Μιχαλάκου Ανδρέα

και στο περιεχόμενο του email τα εξής στοιχεία:

Όνομα μαθητή: π.χ. Μιχαλάκος Ανδρέας

Τάξη και τμήμα: π.χ. Α1

email επικοινωνίας:

τηλέφωνο επικοινωνίας:

Εάν έχετε περισσότερα από ένα παιδιά στο σχολείο με κοινό email επικοινωνίας, να συμπεριληφθούν στο ίδιο email ως εξής:

Όνομα μαθητή: π.χ. Μιχαλάκος Ανδρέας

Τάξη και τμήμα: π.χ. Α1

Όνομα μαθητή: π.χ. Μιχαλάκου Αικατερίνη

Τάξη και τμήμα: π.χ. Β2

email επικοινωνίας: