Εισιτήρια για αγώνα Προμηθέα

Οι μαθητές και οι γονείς που είχαν ζητήσει εισιτήριο για να παρακολουθήσουν τον αγώνα «Προμηθέα – Κολοσσού Ρόδου», ενημερώνονται ότι λόγω προβλήματος με το ηλεκτρονικό ταχυδρομείο τα εισιτήρια έφθασαν στο σχολείο με καθυστέρηση.

Η ομάδα «Προμηθέας» ζητάει συγνώμη και μας ζήτησε να ενημερώσουμε ότι όποιος είχε δηλώσει ότι θέλει να παρακολουθήσει τον αγώνα, μπορεί να πάει αύριο Σάββατο, στο στάδιο Τόφαλος, Θύρα 2 και δηλώνοντας ότι είναι από το 60ο Δημοτικό Σχολείο Πατρών θα μπει δωρεάν. O αγώνας αρχίζει στις 3:45.

Γήπεδο Τόφαλος

Σάββατο 19 Οκτωβρίου 2019 Ώρα 3:45