Πρόβες κι άλλες πρόβες

Με εντατικούς ρυθμούς συνεχίστηκαν και σήμερα οι πρόβες για την αυριανή γιορτή της 25ης Μαρτίου που θα μας παρουσιάσει η ΣΤ΄ τάξη, αλλά και για την παρέλαση της Κυριακής στην οποία συμμετέχει η Ε΄ και η ΣΤ΄ τάξη του σχολείου μας.

Πιο συγκεκριμένα:

Την Παρασκευή 23/3 θα γίνει η γιορτή της 25ης Μαρτίου, από τα παιδιά της ΣΤ τάξης.

Η γιορτή θα ξεκινήσει στις 9 π.μ. Οι μαθητές θα έρθουν στο σχολείο 8:45 π.μ. αποχωρήσουν γύρω στις 10:15 π.μ.

ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΛΑΣΗ

Σας ενημερώνουμε ότι ο χώρος συγκέντρωσης των μαθητών/τριών που θα παρελάσουν είναι στην οδό Αγ. Ανδρέου μεταξύ των οδών Αράτου και Ζαΐμη (πλησιέστερα στην οδό Ζαΐμη). Η ώρα προσέλευσης είναι από 11.15 έως το αργότερο 11.30πμ.

Σας υπενθυμίζουμε την αλλαγή της ώρας που θα γίνει προς το ξημέρωμα της Κυριακής.

Μετά το πέρας της παρέλασης, η αποχώρηση των μαθητών/τριών θα γίνει από τον προαύλιο χώρο του Ι. Ν. Αγ. Ανδρέα.