Ευχαριστήρια επιστολή

Ευχαριστήρια επιστολή για δωρεά ενός εκτυπωτή στο Νηπιαγωγείο μας από γονείς μαθήτριας.

Ευχαριστήρια επιστολή

Η Προϊσταμένη και το διδακτικό προσωπικό του 5ου Νηπιαγωγείου Τρίπολης εκφράζουν  δημόσια τις θερμές ευχαριστίες τους προς την οικογένεια του   Νικολάου και της Μαρίας Αγγελοπούλου για την ευγενική τους προσφορά, να δωρίσουν  στο σχολείο μας έναν εκτυπωτή.

Στον καθημερινό αγώνα για την εκπαίδευση των μικρών μας μαθητών, το έμπρακτο ενδιαφέρον και η ουσιαστική στήριξή του σχολείου μας από γονείς με δική τους πρωτοβουλία, αποτελεί ένδειξη εμπιστοσύνης και αναγνώρισης του έργου μας. Αναγνωρίζοντας κι εμείς την ευαισθησία σας για την εκπαίδευση και τα παιδιά, εκφράζουμε την πεποίθηση για τη συνέχιση της συνεργασίας μας και στο μέλλον.

Σας ευχαριστούμε θερμά.

Η Προϊσταμένη του 5ου Νηπιαγωγείου Τρίπολης

Ευχαριστίες

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία. Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.