25η Μαρτίου! Τιμήσαμε και φέτος την επέτειο της 25ης Μαρτίου! Οι κατασκευές μας και ο στολισμός στις τάξεις! Ο εθνικός ύμνος από τα παιδιά!
Απόκριες 2024!Το πάρτυ μας, οι χαρταετοί μας και οι κατασκευές μας! Χορέψαμε, παίξαμε και γελάσαμε παρέα με τον κλόουν! Παίξαμε με το αλεύρι και πιάσαμε καραμέλες με το στόμα! Οι χαρταετοί μας! Ο Αρλεκίνος! Οι κλόουν!
ΦΕΚ του Ν.5090/2024, που αφορά σε θέματα που αφορούν : α)Σε διατάραξη λειτουργίας Δημόσιας υπηρεσίας (άρθρο 33) β)Υποχρεώσεις υπαλλήλων περί ενδοοικογενειακής βίας (άρθρο 130) Λήψη αρχείου