ΟΔΗΓΙΕΣ ΜΕΤΑΚΙΝΗΣΗΣ

Νοέ 20208

Αγαπητοί γονείς, σας ενημερώνουμε ότι: Η βεβαίωση Κυκλοφορίας Ανήλικου Μαθητή, που παρέλαβαν οι μαθητές από το σχολείο, για να είναι έγκυρη θα πρέπει να συμπληρωθεί  η διεύθυνσή σας και το ωράριο. Όποιος συνοδεύει τους μαθητές το πρωί και το μεσημέρι, πρέπει να στέλνει SMS στο 13033 με κωδικό 4 ή να συμπληρώνει το έντυπο Βεβαίωση κατ’ εξαίρεση Μετακίνηση Πολιτών που θα βρείτε στο https://forma.gov.gr/docs/vevaiosi-metakinisis.pdf επιλέγοντας το Β4.

Νοέμβριος 2020
« Οκτ   Φεβ »