Εύκολες κατασκευές

Απρ 202010

Μικρά και μεγάλα παιδάκια μας, μιας και δεν είμαστε κοντά για να φτιάξουμε όμορφα πράγματα με τα χεράκια μας σας παραθέτουμε ένα βιντεακι που δείχνει πώς μπορείτε μόνα σας (όχι εντελώς, καλό θα ήταν παρέα με τη μαμά, το μπαμπά ή οποιονδήποτε άλλο θέλετε και μπορεί). Εκτός λοιπόν από καλή παρέα, τα μόνα που χρειάζεστε είναι χαρτιά, κόλλα, ψαλίδι, χρώματα και μπόλικη φαντασία που είμαστε σίγουρες ότι έχετε όλοι!!! Σας ευχόμαστε Καλή Ανάσταση, να περάσετε ένα όμορφο Πάσχα, με υγεία πρώτα απ’ολα, παρά τις δύσκολες και πρωτογνωρες καταστάσεις που ζούμε!!! Σας αγαπάμε πολύ!!! https://www.facebook.com/KidsArtnCrafts/videos/775818072826704/