Αίτηση Δήλωση για πανελλαδικές εξετάσεις ΓΕΛ – ΜΟΝΟ μαθητές

Συγγραφέας: ΡΗΓΑΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ στις 24 Νοεμβρίου 2020

Στους συνδέσμους που ακολουθούν θα βρείτε  τα σχετικά έγγραφα για την υποβολή Αίτησης- Δήλωσης για τις πανελλαδικές εξετάσεις ΓΕΛ 2021, ΜΟΝΟ για μαθητές.

Οι απόφοιτοι θα υποβάλουν την Αίτηση Δήλωση σε επόμενο στάδιο που θα ανακοινωθεί αργότερα.

Η προθεσμία υποβολής από τους μαθητές με mail προς το Λύκειο είναι 25-30 Νοεμβρίου.

Ως μαθητές του σχολείου μας, θα πρέπει να στείλετε ένα ηλεκτρονικό μήνυμα (email) στο σχολείο (το email του σχολείου αναγράφεται στην κορυφή της σελίδας) και να επισυνάψετε το έγγραφο της Αίτησης – Δήλωσης συμπληρωμένο με τα στοιχεία σας με ΚΕΦΑΛΑΙΟΥΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΕΣ.

ΠΡΟΣΟΧΗ: Συμπληρώστε μόνο στα γκρι πλαίσια.

Για την καλύτερη και ασφαλέστερη διαχείριση των μηνυμάτων παρακαλώ να γράψετε στο Θέμα:   ΑΙΤΗΣΗ   του/της  ΕΠΩΝΥΜΟ  ΟΝΟΜΑ

Στους συνδέσμους που ακολουθούν θα βρείτε τα απαραίτητα υποδείγματα και οδηγίες.​

ΑΙΤΗΣΗ – ΔΗΛΩΣΗ για συμπλήρωση και αποστολή

Αρχείο ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΕΛ (Πρέπει να διαβαστούν)