ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΜΕ ΤΗΛΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΑΠΟ 9/11/20 έως 30/11/20

Παρασκευή, 6 Νοεμβρίου 2020 3:48 μμ |
  1. Σας ανακοινώνουμε πως, μετά από σχετική απόφαση του Υπουργείου Παιδείας και Θρησκευμάτων, η λειτουργία του σχολείου θα πραγματοποιείται με τηλεκπαίδευση  μέσω της πλατφόρμας webex σύμφωνα με το ωρολόγιο πρόγραμμα από την 9η Νοεμβρίου έως την 30η Νοεμβρίου 2020. Η παρακολούθηση των διαδικτυακών μαθημάτων είναι υποχρεωτική και θα λαμβάνονται παρουσίες. Για το πρόγραμμα και για ό,τι άλλο προκύψει σχετικά θα υπάρχει η δυνατότητα ενημέρωσης μέσω της ιστοσελίδας του σχολείου, αλλά και με email που θα αποστέλλεται σε γονείς-κηδεμόνες ή σε μαθητές/τριες (στο προσωπικό τους email στο sch.gr). Σας παρακαλούμε να μεριμνάτε για την τακτική καθημερινή σας ενημέρωση. Σε περίπτωση οποιουδήποτε προβλήματος μπορείτε να επικοινωνείτε μαζί μας μέσω email mail@5lyknsmyrn.att.sch.gr ή τηλεφωνικώς στο σχολείο (2109355110). Κατά το διάστημα που το σχολείο θα είναι κλειστό οι μαθητές θα πρέπει να παραμένουν στο σπίτι.
  1. Λόγω των έκτακτων συνθηκών και της λήψης μέτρων για την αντιμετώπιση της διάδοσης του κορωνοϊού,  από τη Δευτέρα 9 Νοεμβρίου 2020 έως και την 30η Νοεμβρίου 2020 η σχολική μονάδα λειτουργεί μόνο με προσωπικό ασφαλείας από τις 08:15 έως τις 14:10.

Σας παρακαλούμε για την εξυπηρέτησή σας να επιλέγετε την τηλεφωνική επικοινωνία ή το ηλεκτρονικό ταχυδρομείο.

Μπορείτε να επικοινωνείτε:

α) στο τηλέφωνο:   2109355110,