Πρόγραμμα Σίτισης Οικονομικά Αδύναμων Μαθητών Δήμου Νέας Σμύρνης 2020-2021 “Σχολικό Δεκατιανό”

Τρίτη, 15 Σεπτεμβρίου 2020 1:57 μμ |

Το πρόγραμμα “Σχολικό Δεκατιανό”  εντάσσεται στo πλαίσιo της συνεργασίας του Δήμου Νέας Σμύρνης με τις σχολικές μονάδες του Δήμου.
Επισυνάπτεται η ενημερωτική επιστολή του  εντεταλμένου Δηµοτικού Συμβούλου Κοινωνικής Πολιτικής και Αλληλεγγύης, κυρίου Παναγιώτη Γιατζίδη, σχετικά με το πρόγραμμα Σίτισης Οικονομικά Αδύναμων Μαθητών του Δήμου, “Σχολικό Δεκατιανό”, καθώς και η  αίτηση ένταξης στο πρόγραμμα.
Η λειτουργία του προγράμματος θα ξεκινήσει αμέσως μετά την σύναψη σύμβασης του Δήμου Νέας Σμύρνης με το κυλικείο του σχολείου.
Για περισσότερες πληροφορίες, οι γονείς/κηδεμόνες μπορούν να απευθύνονται στην Κοινωνική Υπηρεσία του Δήμου Νέας Σμύρνης, Ελευθερίου Βενιζέλου 18, 2ος όροφος – τηλ 2132025882.
Εκ της Διευθύνσεως του Σχολείου

ΣΧΟΛΙΚΟ ΔΕΚΑΤΙΑΝΟ_Διευθ. Πρωτοβ. & Δευτερ._ 2020-2021