Ευχαριστήρια Επιστολή

Πέμπτη, 2 Ιουλίου 2020 4:59 μμ |

Η Διεύθυνση και ο Σύλλογος Διδασκόντων του 5ου ΓΕΛ Ν. Σμύρνης ευχαριστούν θερμά τον Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων του Σχολείου  για το αμέριστο ενδιαφέρον,  τη συνεχή υποστήριξη και προσφορά του στην προσπάθεια για την αντιμετώπιση των προβλημάτων και τη βελτίωση του παρεχόμενου εκπαιδευτικού έργου.
Ιδιαίτερες ευχαριστίες για τη βοήθειά του στην ανανέωση του Εργαστηρίου  Η/Υ, τη συνεισφορά του στο βάψιμο των αιθουσών του 2ου ορόφου του σχολείου, την ενίσχυση της υλικοτεχνικής υποδομής και τη συνδρομή του  στις εορταστικές εκδηλώσεις του σχολείου μας.
Είναι ιδιαίτερα σημαντικό στις μέρες μας να στηρίζουμε την εκπαιδευτική κοινότητα και να γινόμαστε συμμέτοχοι μιας κοινής προσπάθειας που στο επίκεντρο θα έχει την πρόοδο των παιδιών και τη δημιουργία ενός άνετου περιβάλλοντος για την εκπαιδευτική διαδικασία.
Τους ευχαριστούμε και πάλι θερμά και πιστεύουμε ότι αυτή η συνεργασία θα συνεχισθεί και στο μέλλον.