Kαλή σχολική χρονιά

Δευτέρα, 3 Σεπτεμβρίου 2012 6:09 πμ |

Αγαπητοί γονείς και μαθητές, συνάδελφοι,

Ευχόμαστε σε όλους  Καλή Σχολική Χρονιά , με πολύ κέφι και δημιουργικότητα ώστε να μπορέσετε να ανταποκριθείτε  στις προκλήσεις και στις ευκαιρίες που ανοίγει το νέο  γοητευτικό ταξίδι γνώσης που ξεκινά.Δεν ξεχνάμε ότι θα χρειαστεί κουράγιο και αισιοδοξία στις αντιξοότητες που πάντα εμφανίζονται <<χαλεπά τα καλά>>.

Ευελπιστούμε ότι θα έχουμε κι εφέτος μια αγαστή συνεργασία με τους γονείς, και την υποστήριξή τους στις προσπάθειές μας μέσω του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων.

Τέλος εκφράζουμε τα συγχαρητήριά μας στα παιδιά της περσινής Γ’  Λυκείου για τις επιτυχίες της και  τους ευχόμαστε καλή συνέχεια στον αγώνα της ζωής.

Ευχές για μια σπουδαία σχολική χρονιά γεμάτη γνώσεις, προκλήσεις, γιορτές και δράσεις

Ο διευθυντής  του σχολείου