Αρχική » 2024
Αρχείο έτους 2024
ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΗΜΕΡΙΔΑΣ
Η ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΗΜΕΡΙΔΑ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΣΥΝΔΕΣΜΟ
https://drive.google.com/file/d/1Tw-W_yVHZ0FMuOY-bu7w4VEWYUaLLaG9/view?usp=sharing
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΔΑΣΚΟΝΤΩΝ
Στις 22 Μαρτίου 2024 μετά το τέλος της σχολικής εορτής για την Εθνική Επέτειο 25ης Μαρτίου έγινε ενημέρωση όλων των εκπαιδευτικών του σχολείου από τους τρεις εκπαιδευτικούς που συμμετείχαν στο σεμινάριο στη Πράγα για τα όσα βίωσαν, έμαθαν και… γεύτηκαν στη διάρκεια της κινητικότητας.
Ακολούθησε συζήτηση και οι τρεις εκπαιδευτικοί απάντησαν με ενθουσιασμό σε όλες τις ερωτήσεις που δέχτηκαν και προέτρεψαν όλους τους συναδέλφους τους να μην διστάσουν να συμμετέχουν σε δραστηριότητες ERASMUS+ που σχεδιάζει το σχολείο. Επίσης προτάθηκαν τρόποι ενσωμάτωσης της αποκτημένης γνώσης και εμπειρίας στην καθημερινή πρακτική στο σχολείο.