sch8

ΤΗΛ  - FAX  2310812421

email :5gymthess.@sch.gr

6 άποψεις για το “Το σχολείο μας

1. Καλημέρα σας. Η κόρη μου θα ερθει στο Γυμνάσιο σας τον Σεπτέμβριο από το 87ο Δημοτικό. Ενημερώθηκα οτι απο Δευτέρα μπορουμε να προσέλθουν για την εγγραφή. Μπορείτε, παρακαλώ, να με ενημερώσετε τι έγγραφα χρειάζεται να σας προσκομίσω;

Σας ευχαριστώ εκ προτέρων

2. Καλησπέρα σας. Ο αδελφός μου φοιτούσε στο 3ο Δημοτικό σχολείο Θεσσαλονίκης και από εκεί μας ενημέρωσαν ότι τα χαρτιά του θα μεταφερθούν στο 19ο γυμνάσιο Θεσσαλονίκης το οποίο είναι κοντά στο δημοτικό. Εμείς όμως κατοικούμε Κορομηλά 17, δίπλα στο 5ο Γυμνάσιο. Στείλαμε αίτηση εγγραφής στο 19ο γυμνάσιο γιατί δεν ξέραμε τι να κάνουμε ( και μας είπαν πως θα ήταν καλό να το κάνουμε για να έχουν στοιχεία επικοινωνίας μας), θα ήθελα όμως να ρωτήσω αν γίνεται ο αδελφός μου να φοιτήσει στο δικό σας γυμνάσιο στο οποίο είμαστε ακριβώς δίπλα. Από δικαιολογητικά για να επιβεβαιώσουμε την διεύθυνση μας έχουμε μόνο λογαριασμό παροχής υπηρεσιών internet.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.