Εγγραφές Α΄Τάξης – Ανανέωση εγγραφών Β΄και Γ΄ Τάξης

Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες, σας ενημερώνουμε ότι για την εγγραφή των μαθητών/τριών για το έτος 2020 – 2021 στην Ά τάξη του σχολείου μας είναι απαραίτητο να  συμπληρώσετε και να καταθέσετε στο σχολείο  τα παρακάτω αρχεία :

1. ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΔΗΛΩΣΗ ΕΓΓΡΑΦΗΣ
  2. Ατομικό Δελτίο Μαθητή
  3. ΑΤΟΜΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΥΓΕΙΑΣ

Η Υπεύθυνη Δήλωση και το Ατομικό Δελτίο Μαθητή συμπληρώνεται από τον γονέα- κηδεμόνα και προσκομίζεται στο σχολείο μέχρι και 30/6/2020 ή από 1/9/2020

Το Ατομικό Δελτίο Υγείας συμπληρώνεται από γιατρό και προσκομίζεται στο σχολείο το Σεπτέμβριο με την έναρξη των μαθημάτων.

Όσον αφορά την ανανέωση εγγραφής για τους /τις μαθητές /τριες  της Β΄και Γ΄ Τάξης του έτους 2020 – 2021 παρακαλούμε ενημερώστε το σχολείο σε περίπτωση αλλαγής των    στοιχείων επικοινωνίας . Σε περίπτωση αλλαγής κηδεμονίας  υποβάλετε εκ νέου την παραπάνω Υπεύθυνη Δήλωση.

Καλό Καλοκαίρι

Η Δ/ντρια και ο Σύλλογος Καθηγητών