Πραγματοποίηση Ημερίδας για τη σχολική καινοτομία

Πραγματοποιήθηκε την Τετάρτη 12  Μαρτίου ημερίδα επιμόρφωσης των εκπαιδευτικών που θα υλοποιήσουν προγράμματα του δικτύου για τη σχολική καινοτομία με την παρουσία της κ. Χουλιαρά και της κ. Μάντζαρη εκ μέρους του δικτύου.

logo

Οι εκπαιδευτικοί του σχολείου Α. Τζίμα  Δ. Κονετάς και Χ. Πασιάς παρουσίασαν την δραστηριότητα του σχολείου στα πλαίσια της συμμετοχής μας στο Δίκτυο σχολικής καινοτομίας και στο δίκτυο Μένων τα τέσσερα προηγούμενα χρόνια.

ΗΜΕΡΙΔΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑ

Τετάρτη, 12 ΜΑΡΤΙΟΥ 2014

5Ο  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ