Καλό καλοκαίρι με ένα βιβλίο!

Η Λέσχη Ανάγνωσης του σχολείου μας, τα “Σφουγγάρια της Γνώσης” ολοκλήρωσαν τη φετινή αναγνωστική τους χρονιά με μια τελευταία συνάντηση στη βιβλιοθήκη του σχολείου μας, την Παρασκευή 14 Ιουνίου 2013. Συζήτησαν για το “Χνότα στο Τζάμι” του Βασίλη Παπαθεοδώρου, αντάλλαξαν απόψεις για τη συνέχεια της λέσχης από τον επόμενο Σεπτέμβρη και ευχήθηκαν στα μέλη της, και όχι μόνο, καλό καλοκαίρι. Καλό καλοκαίρι, λοιπόν, σε όλους, έχοντας πάντα μια καλή συντροφιά μαζί, ένα βιβλίο!

Open-book-at-a-beach-001

Ένα σχόλιο σχετικά με το “Καλό καλοκαίρι με ένα βιβλίο!”

1. Προς μεγάλη μου έκπληξη και χαρά “έπεσα” πάνω στη σελίδα σας, όπου και είδα πως ξεκινήσατε τη Λέσχη σας, διαβάζοντας τα “Χνότα” και τη “Διαπασών”. Αυτό είναι μεγάλη τιμή για μένα και σας ευχαριστώ πολύ. Ελπίζω τα βιβλία να σας κράτησαν καλή συντροφιά. Εύχομαι σε όλους καλό καλοκαίρι, καλή ξεκούραση και καλή πρόοδο τη νέα σχολική χρονιά, καθώς και καλή συνέχεια στη Λέσχη που δημιουργήσατε. Το βιβλίο μπορεί να δημιουργήσει μεταξύ των άλλων και πολύ καλές παρέες…
    Σας ευχαριστώ.
    Φιλικά
    Βασίλης Παπαθεοδώρου

Τα σχόλια είναι απενεργοποιημένα.