Αρχική » Χωρίς κατηγορία » Πρόγραμμα Λειτουργίας Ομίλων από 11 Οκτωβρίου 2021

Πρόγραμμα Λειτουργίας Ομίλων από 11 Οκτωβρίου 2021

Λήψη αρχείου

Μέχρι το Σάββατο 9 Οκτωβρίου 2021 στις 12μ.μ. οι γονείς – κηδεμόνες που αιτήθηκαν συμμετοχή σε όμιλο για το τέκνο τους θα λάβουν ενημέρωση από τους συντονιστές- συντονίστριες των ομίλων με τα ονόματα όσων μαθητών και μαθητριών επελέγησαν. Η πλατφόρμα των αιτήσεων έχει ανοίξει εκ νέου εδώ  ώστε να δοθεί η δυνατότητα στους μαθητές και τις μαθήτριες οι οποίοι και οι οποίες δεν επελέγησαν στην Α φάση, να υποβάλλουν νέα αίτηση στους παρακάτω ομίλους οι οποίοι έχουν ακόμα κενές θέσεις προς συμπλήρωση. Όμιλος Δρόμοι της Ιστορίας επτά (7) κενές θέσεις, Όμιλος Αγγλικών πέντε (5) κενές θέσεις, Όμιλος Ιστορίας της Τέχνης επτά (7) κενές θέσεις. Την Κυριακή 10 Οκτωβρίου 2021 στις 20.00 λήγει η Β φάση αιτήσεων για τους ομίλους.