Εγγραφές στην Α΄ Γυμνασίου_2022-23

Για την εγγραφή των μαθητών στην Α΄ Γυμνασίου του σχολικού έτους: 2022-23, απαιτούνται:

1. Μια υπεύθυνη δήλωση  του Ν. 1599/1986, που θα συμπληρωθεί από τον γονέα/κηδεμόνα του μαθητή σύμφωνα με το  παρακάτω υπόδειγμα και θα αποσταλεί στην ηλεκτρονική διεύθυνση: mail@5gym-chalandr.att.sch.gr μέχρι τις 10 Σεπτεμβρίου. Η υπεύθυνη δήλωση θα υπογραφεί από τον ίδιο τον κηδεμόνα στο χώρο του σχολείου μέχρι την έναρξη των μαθημάτων.  Μπορεί ο κηδεμόνας να υπογράψει την Υ. Δ. και να τη στείλει σκαναρισμένη στο e-mail του σχολείου. ypeythini-dilosi.

2. Το Ατομικό Δελτίο Υγείας του Μαθητή:adym_deltio_kai_fyllo_exetasis_2014 συμπληρωμένο από τον παιδίατρο(η 1η σελίδα). Το ΑΔΥΜ μπορούν να το προσκομίσουν οι ίδιοι οι μαθητές μέχρι τα τέλη Σεπτεμβρίου. Εναλλακτικά μπορείτε να το σκανάρετε και να το στείλετε στο e-mail του σχολείου.