Ιούν 2024 14

Εγγραφές μαθητών Α’ γυμνασίου

Κατηγορία ΝΕΑ      | ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Εγγραφές μαθητών Α’ γυμνασίου

Οι εγγραφές των μαθητών της Α’ Γυμνασίου θα πραγματοποιηθούν την Τρίτη 25-6, την  Τετάρτη 26-6 και την Πέμπτη 27-6 κατά τις ώρες 9:00-12:00. Επίσης εγγραφές θα πραγματοποιούνται και την πρώτη εβδομάδα του Σεπτεμβρίου.

Κατά την εγγραφή ο/οι κηδεμόνας/νες παρακαλείται να έχει μαζί του την αστυνομική τους ταυτότητα ή οποιοδήποτε άλλο έντυπο ταυτοποίησης.

Η υπεύθυνη δήλωση κατατίθεται στο σχολείο από τον ίδιο τον κηδεμόνα. Διαφορετικά πρέπει να επικυρώνεται η ταυτοπροσωπία μέσω ΚΕΠ ή μέσω gov.gr. (στη σελίδα Έκδοση υπεύθυνης δήλωσης – Gov.gr (www.gov.gr)  ή   Ψηφιακή βεβαίωση εγγράφου – Gov.gr (www.gov.gr) )

Έντυπα προς συμπλήρωση:

Ατομικό Δελτίο μαθητή/τριας

Υπεύθυνη δήλωση του κηδεμόνα που θα πραγματοποιήσει την εγγραφή

Υπεύθυνη δήλωση Έτερου Κηδεμόνα

Α.Δ.Υ.Μ.