Το σχολείο μας για άλλη μια χρονιά οργάνωσε με μεγάλη επιτυχία χριστουγεννιάτικο φιλανθρωπικό bazaar. Τα έσοδα θα διατεθούν για φιλανθρωπικούς σκοπούς.
Συγχαρητήρια στις καθηγήτριες, τους μαθητές και τις μαθήτριες για την άψογη διοργάνωση και το Χριστουγεννιάτικο πνεύμα που πλημμύρισε την αίθουσα εκδηλώσεων και ένα μεγάλο ευχαριστώ σε μαθητές, καθηγητές και γονείς που συνεισφέραν με τις αγορές τους. Η συνεισφορά, πολύτιμη για αυτόν που την δέχεται και μεγάλη αξία για αυτόν που την προσφέρει! |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |