Τα παιδιά του σχολείου μας ήταν άψογα κατά τη διάρκεια της επίσκεψης στο Μουσείο της Ακρόπολης. Η ξενάγηση ήταν εξαιρετική και από τις δύο ξεναγούς και τα παιδιά με μεγάλο ενδιαφέρον παρακολούθησαν και συμμετείχαν σε αυτή. | ||
Τα παιδιά του σχολείου μας ήταν άψογα κατά τη διάρκεια της επίσκεψης στο Μουσείο της Ακρόπολης. Η ξενάγηση ήταν εξαιρετική και από τις δύο ξεναγούς και τα παιδιά με μεγάλο ενδιαφέρον παρακολούθησαν και συμμετείχαν σε αυτή. | ||