Το πανηγύρι των Φυσικών Επιστημών

Ιούν 202123

Με το πανηγύρι Φυσικών Επιστημών που διοργανώθηκε στο προαύλιο του σχολείου μας από τους μαθητές/τριες του Ε1 και του Ε2 τμήματος του σχολείου μας αποχαιρετούμε το φετινό σχολικό έτος, το οποίο πάρα τις αντιξοότητες ήταν γεμάτο από Ζωή!!! Οι μαθητές/τριες μας με την καθοδήγηση των εκπαιδευτικών του Ε1 και Ε2 τμήματος  έκαναν επίδειξη πειραμάτων από τις ενότητες που διδάχτηκαν φέτος στο μάθημα της φυσικής στους μαθητές του Δ1 και Δ2 τμήματος αντίστοιχα, προκειμένου οι μικροί μαθητές και οι μικρές μαθήτριες να έρθουν σε μια πρώτη επαφή με το μάθημα της φυσικής που θα διδαχθούν στην Ε τάξη. Ευχόμαστε καλό καλοκαίρι στους αγαπημένους μας μαθητές και στις αγαπημένες μας μαθήτριες. Να έχουν καλή πρόοδο και πάντα να στοχεύουν στις  ψηλές  κορυφές!!!

Τα σχόλια είναι κλειστά.

Ο μικρός αναγνώστης