Παρακαλούνται οι γονείς και κηδεμόνες των μαθητών και των μαθητριών του σχολείου να αποστείλουν στο e- mail του σχολείου μας ( mail@5dim-thivas.voi.sch.gr ) ένα ηλεκτρονικό μήνυμα με το ονοματεπώνυμό τους, τον αριθμό του κινητού τους τηλεφώνου και το e- mail τους, προκειμένου να υπάρξει συντονισμός κι ενημέρωση σχετικά με τις προετοιμασία της εξ αποστάσεως διδασκαλίας που προωθεί το Υπουργείο Παιδείας.

* Όσοι γονείς δεν έχουν αλλάξει το τελευταίο διάστημα αριθμό κινητού ή μας έχουν δηλώσει το mail τους στην αρχή της σχολικής χρονιάς δεν χρειάζεται να προβούν σε αυτή τη διαδικασία.