Ομαδική έκθεση μαθητών 80 σχολείων Αττικής

Πολιτιστικό Κέντρο Δήμου Αθήνας «Μελίνα»

17-31 Μαΐου 2017

«Ανοίγω το παράθυρο της ψυχής και βλέπω…»

Αποτυπώματα – Χρώματα – Συναισθήματα

Στην έκθεση με θέμα «Ανοίγω το παράθυρο της ψυχής και βλέπω…» Αποτυπώματα – Χρώματα –Συναισθήματα συμμετέχουν 54 εικαστικοί εκπαιδευτικοί και 80 Σχολεία από την Αττική. Μέσα σε αυτά περιλαμβάνεται και το δικό μας σχολείο, το 50 Δημοτικό Σχολείο Θήβας, χάρη στην επιθυμία και την εμψύχωση της εκπ/κού Εικαστικών κ. Λάμπρου Κατερίνας.

AFISA ATHENS 2017_80_final 1 copy (1)