ΠΡΑΞΗ ΕΘΕΛΟΝΤΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΠΡΟΣΦΟΡΑΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ/ΤΙΣ ΜΑΘΗΤΕΣ/ΤΡΙΕΣ ΤΗΣ Ε΄ΤΑΞΗΣ

Απρ 202426

Αγαπητοί γονείς, φίλοι και  μαθητές/τριες,

Θα θέλαμε να εκφράσουμε τις ευχαριστίες μας για την υποστήριξή σας στην προσπάθειά μας  να συγκεντρώσουμε τρόφιμα για το κοινωνικό παντοπωλείο του Δήμου μας. Χάρη στην ευγενική σας προσφορά, μπορέσαμε σήμερα να προσφέρουμε σημαντική βοήθεια στο κοινωνικό παντοπωλείο του Δήμου μας και να στηρίξουμε οικογένειες που έχουν ανάγκη. Η σημερινή  παρουσία και τα θερμά λόγια της  κας Ειρήνης Καγιαμπίνη, Αντιδημάρχου Κοινωνικής Πολιτικής, ενίσχυσαν τη σπουδαιότητα του έργου μας και μας έδωσαν μεγαλύτερο κίνητρο για να συνεχίσουμε να στηρίζουμε την κοινότητά μας.

Σας ευχαριστούμε για τη συνεισφορά σας και για την εμπιστοσύνη που δείξατε προς εμάς και την πρωτοβουλία μας και σας ευχόμαστε ολόψυχα “Καλή Ανάσταση”!

Με εκτίμηση,

Οι μαθητές/τριες της Ε΄ τάξης

IMG 20240426 100532

από κάτω από: Χωρίς κατηγορία| | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο ΠΡΑΞΗ ΕΘΕΛΟΝΤΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΠΡΟΣΦΟΡΑΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ/ΤΙΣ ΜΑΘΗΤΕΣ/ΤΡΙΕΣ ΤΗΣ Ε΄ΤΑΞΗΣ