ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ

Απρ 202424

Η  επίσκεψη των Ε΄ και  Στ΄ τάξεων, την Πέμπτη 18-4-2024, στο Καυτατζόγλειο Εθνικό Στάδιο ήταν μια ανεπανάληπτη εμπειρία! Οι μαθητές μας είχαν την ευκαιρία να συμμετέχουν σε αθλητικές δραστηριότητες, να γνωρίσουν αγωνίσματα του στίβου,  υπό την επίβλεψη έμπειρων ομοσπονδιακών προπονητών και προπονητών, οι οποίοι ενέπνευσαν τους μαθητές και τους παρακίνησαν να αποδώσουν τον καλύτερό τους εαυτό. Η προσεκτική τους καθοδήγηση και η ενθάρρυνσή τους κατέστησαν την εμπειρία ακόμα πιο εποικοδομητική και ευχάριστη. Είμαστε ευγνώμονες για την ευκαιρία να συνεργαστούμε με τους εξαιρετικούς ομοσπονδιακούς προπονητές στίβου, τον κ. Νίκο Βαρσάμη και τον κ. Τσούγκο Γιώργο, και τον προπονητή κ.  Γιάννη Χατζηλαζαρίδη και ανυπομονούμε για μελλοντικές επισκέψεις και συνεργασίες!

IMG 20240418 095415                    IMG 20240418 104609

από κάτω από: Χωρίς κατηγορία| | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ