ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΚΑΙ ΕΘΕΛΟΝΤΙΣΜΟΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΜΑΘΗΤΕΣ ΤΗΣ Ε ΤΑΞΗΣ

Απρ 20245

Αγαπητοί γονείς/κηδεμόνες,

Με στόχο τη βοήθεια απόρων οικογενειών που χρειάζονται υποστήριξη, οι μαθητές/τριες της Ε΄ τάξης, επιθυμούμε να ενισχύσουμε το Κοινωνικό Παντοπωλείο του Δήμου μας.                                                                                                                           Θα Θα θέλαμε τη βοήθειά σας για να συγκεντρώσουμε τρόφιμα · συγκεκριμένα κονσέρβες και μπισκότα.

Από τη Δευτέρα 8/04/2024 μέχρι και την Παρασκευή 19/04/2024, θα αναλάβουμε  τη συγκέντρωση τροφίμων από τις τάξεις του σχολείου μας.

Σας ευχαριστούμε εκ των προτέρων για την προσφορά σας.

Οι μαθητές/τριες της Ε΄ τάξης

από κάτω από: Χωρίς κατηγορία| | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΚΑΙ ΕΘΕΛΟΝΤΙΣΜΟΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΜΑΘΗΤΕΣ ΤΗΣ Ε ΤΑΞΗΣ