Αρχική » Νέα - Ανακοινώσεις » Τίτλοι Προόδου –

Τίτλοι Προόδου –

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

Ενημερώνουμε τους γονείς/κηδεμόνες των μαθητών και μαθητριών μας ότι η επίδοση της Βαθμολογίας του Γ΄ Τριμήνου , καθώς και οι Τίτλοι Προόδου ή Σπουδών θα δοθούν στους μαθητές/τριες την Παρασκευή 26/6/2020 μέσα σε κλειστό και σφραγισμένο φάκελο.

Οι  μαθητές/τριες των τάξεων Α΄,  Β΄, Γ΄, Δ΄( β΄ υποομάδα), Ε΄ &  ΣΤ΄   θα έλθουν  στο Σχολείο την Παρασκευή 26/6 στις 8:10 και θα σχολάσουν στις 8:40, η α΄ υποομάδα της Δ΄ τάξης  θα έρθει  στο σχολείο  στις 9:00΄ και θα σχολάσει στις 9:30΄.

Η  Βαθμολογία Γ΄ Τριμήνου  και οι Τίτλοι Προόδου ή Σπουδών των μαθητών/τριων που δεν παρακολουθούν μαθήματα θα δοθούν στους γονείς τους την Παρασκευή 26/6/2020,  στις  10:00 έως 11:00.

Το Σχολείο μας θα είναι ανοικτό  29/6/2020  & 30/6/2020.

Οι Τίτλοι Σπουδών  όλων των αποφοίτων θα σταλούν στο 1ο Γυμνάσιο  Αγίου Ιωάννη Ρέντη την Παρασκευή 26/6/2020, για οποιαδήποτε μετεγγραφή  θα  απευθυνθείτε στο Γυμνάσιο.

Οι μαθητές/τριες να φυλάξουν τα βιβλία τους γιατί θα τα χρησιμοποιήσουν  στην αρχή της επόμενης σχολικής χρονιάς.

ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΣΤΕ ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ!

ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ

18/4/1951: Γαλλία, Γερμανία, Ιταλία, Βέλγιο, Ολλανδία και Λουξεμβούργο υπογράφουν στο Παρίσι την ιδρυτική πράξη της Ευρωπαϊκής Κοινότητας ʼνθρακα και Χάλυβα (ΕΚΑΧ), προπομπό της Ευρωπαϊκής Ένωσης.