Διοικητικό Συμβούλιο

Το νέο Δ.Σ. για το σχολικό έτος 2012 -2013 είναι:

• Πρόεδρος        : κος Πέτρος Τρύφωνος.
  • Αντιπρόεδρος  : κα Έφη Θεοφανίδου.
  • Γραμματέας     : κα Άντζυ Σαγκριώτη.
  • Ταμίας            : κα Πέγκυ Μιχαλάτου.
  • Μέλη              :
  1. κος Θεόδωρος Καλκαβούρας
  2. κος Γεώργιος Ζάχος
  3. κος Ηλίας Μπαλκάμος

2 Responses to Διοικητικό Συμβούλιο

1. Ο/Η ΝΟΤΑ ΤΖΙΜΟΥ λέει:

Ηθελα να σας συγχαρώ για το ενημερωτικό σίτε που έχετε φτιάξει για το σχολείο.

Σε λίγους μήνες πρόκειται να μετακομίσω με την οικογενειά μου στην Νέα Σμύρνη, πολύ κοντά στο 8ο σχολείο. Ο γιός μου, γεννημένως το 2006 προφανώς θα ξεκινήσει την σχολική του πορεία εκεί. Μην έχοντας κανέναν γνωστό στην περιοχή ώστε να με ενημερώσει για την ποιότητα των σχολείων της περιοχής, στράφηκε στο διαδίκτυο για τις πληροφορίες μου. Είμαι αρκετά ευχαριστημένη με αυτά που είδα στην ιστοσείδα του σχολείου σας, αλλά σαν Σύλλογος Γονέων, πιστεύω ότι μπορείτε να με διαφωτήσετε περισσότερο για τα πλεονεκτήματα και φυσικά μειονεκτίματα του σχολείου.

Καταλαβαίνετε πόσο σημαντικό είναι για μένα σαν μητέρα να έχει το παιδί μου μια ομαλή προσαρμογή και μετάβαση σε ένα ευχάριστω, καλό και ασφαλή περιβάλλον – ειδικά μετά από μια μετακόμιση οικιάς.

Σας ευχαριστώ πολύ εκ το προτέρον για ότι πληροφορίες και συμβουλές μπορείται να μου στείλετε.

Με εκτίμηση,
    Νότα Τζίμου

• Ο/Η 8dimnsmyrn λέει:

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια.
      O Σύλλογος Γονέων θα είναι στην διάθεσή σας και μπορείτε να πάρετε όποια πληροφορία θέλετε σε κάποια συνάντηση. Θα χαρούμε να σας γνωρίσουμε.