εκδρομή

Εκδρομή τμημάτων Δ1, Δ2 και Ε

Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες,

σας ενημερώνουμε ότι την Πέμπτη 25.07.2019 οι μαθητές και μαθήτριες των τμημάτων Δ1, Δ2 και Ε  τάξης θα πραγματοποιήσουν επίσκεψη στο Jimmy’s Fun Park in Dasing.

Το χρηματικό ποσό που αντιστοιχεί σε κάθε μαθητή / μαθήτρια  είναι  8,5€ . Τα χρήματα για τη μετακίνηση έχουν καλυφθεί από το ταμείο της Ε΄Τάξης 136 €, από το ταμείο της Δ1  70 € και το υπόλοιπο ποσό των 120 € από τον Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων.

Επίσης, υπάρχει η δυνατότητα κάποιος / κάποια πληρώνοντας 10,5€ στην είσοδο να του παρέχονται επιπλέον πατάτες με αναψυκτικό.

Παρακαλώ να επιστραφεί η δήλωση και το χρηματικό ποσό μέχρι την Τρίτη 23-07-19. Σε περίπτωση που κάποιος / κάποια δε θα συμμετέχει στην εκδρομή, οφείλει να προσέλθει στο σχολείο.

Για να κατεβάσετε την υπεύθυνη δήλωση πατήστε εδώ.