Ατομικό Σχολικό Πρωτάθλημα ΣΚΑΚΙ Κορυδαλλού

To 24ο Ατομικό Σχολικό Πρωτάθλημα Σκάκι Δήμου Κορυδαλλού θα διεξαχθεί στο 5ο Λύκειο Κορυδαλλού (Σολωμού 2-4) το Σάββατο 27 Φεβρουαρίου 2016, στις 10:00 π.μ. Οι αγωνιζόμενοι θα πρέπει να προσέλθουν για δήλωση της συμμετοχής από 09:00 – 09:30 π.μ. Οι μαθητές που θα δηλώσουν συμμετοχή μετά τις 09:30 θα αγωνιστούν στον 2ο γύρο.

Δικαίωμα συμμετοχής  έχουν όλοι οι μαθητές και μαθήτριες των Νηπιαγωγείων, Δημοτικών, Γυμνασίων και Λυκείων του Δήμου Κορυδαλλού και οι μαθητές – παίκτες των τοπικών σωματείων.

Στο χώρο του 5ου Λυκείου θα βρίσκονται μέλη του Συλλόγου μας για να δώσουν στους συμμετέχοντες τις κονκάρδες με το σήμα του σχολείου.

Κατηγορίες: Νέα & Ανακοινώσεις, Σχ. Έτος 2015-2016. Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.