Παρουσίαση βιβλίου

Viber 2023 01 30 11 52 16 221

Ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων του 5ου Δημοτικού Σχολείου Δράμας σε συνεργασία με το βιβλιοπωλείο storyland.gr και τις εκδόσεις Ellinoekdotiki Publishing – Ελληνοεκδοτική Εκδόσεις σας προσκαλούν στην παρουσίαση του βιβλίου “Πρόσεχε τι εύχεσαι” του Παναγιώτη Δημητρόπουλου.

Κυριακή 5 Φεβρουαρίου 2023

Ώρα 11:00

Δημοτικό Ωδείο Δράμας

⭐Τον συγγραφέα θα πλαισιώσει ο ψυχολόγος Άρης Μωυσιάδης για να μιλήσει για το θέμα που πραγματεύεται το βιβλίο και να απαντήσει σε ερωτήσεις του κοινού.

⭐ Οι εκπαιδευτικοί του σχολείου μας, Πέκη Νατάσα (μουσικός) και Στράγκα Ελισάβετ (εικαστικός) θα συμβάλλουν στην διαδραστικότητα της εκδήλωσης.

⭐Ελάτε να διαβάσουμε, να κάνουμε ευχές και μέσα από τα βιωματικά παιχνίδια να μάθουμε την αξία της ολιγάρκειας και της ενσυναίσθησης.

Χορηγός επικοινωνίας STAR ΔΡΑΜΑΣ