Επίσκεψη του σχολείου μας στο στάδιο της πόλης

Την Πέμπτη, 3 Μαρτίου, δάσκαλοι και μαθητές επισκέφτηκαν το στάδιο της πόλης μας, όπου πραγματοποιήθηκαν  εσωτερικοί αγώνες αθλημάτων στίβου μεταξύ των τμημάτων των τάξεων και οι προκριματικοί αγώνες για τα παιδιά που θα αποτελέσουν την ομάδα στίβου του σχολείου, καθώς και όσων θα συμμετάσχουν στους σχολικούς αγώνες ανώμαλου δρόμου.

Ακολούθησε, τι άλλο; Παιχνίδι για μικρούς και μεγάλους!

Δημοσιεύθηκε στην Αθλητισμός, Επισκέψεις. Αποθηκεύστε τον μόνιμο σύνδεσμο.