Συμμετοχή του σχολείου μας στο 21ο Συμβούλιο Αντιπροσώπων της Juniorhelmepa

αρχείο λήψης (1)Στο 21ο Συμβούλιο Αντιπροσώπων Παιδιών που διοργανώνει η Juniohelmepa στις 12 Δεκεμβρίου 2014 στην Αθήνα, για τον απολογισμό των δράσεων της περσινής χρονιάς και το νέο προγραμματισμό, θα συμμετέχει το σχολείο μας εκπροσωπώντας την περιφέρεια Δυτικής Ελλάδας, αφού σύμφωνα με τη Helmepa η ομάδα 841(Δ) πραγματοποίησε τις περισσότερες δράσεις από όλες τις ομάδες που δραστηριοποιούνται στο πρόγραμμα από την περιφέρειά μας. Συγκεκριμένα θα παραστούν στο Συμβούλιο η εκπ/κός του σχολείου μας κα. Ελένη Γράψα και η μαθήτρια Σιορίκη Όλγα (περσινή μαθήτρια της Στ τάξης ) συνοδευόμενη από έναν γονέα της καθώς και ο υπεύθυνος σχολικών δραστηριοτήτων του Ν. Αιτ/νιας κ. Τσιλίκας Θοδωρής.

Δείτε συνοπτικά τις δράσεις

Κατηγορίες: Δραστηριότητες, Εκπαιδευτικά, Επικαιρότητα. Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.