Βράβευση μαθητών του σχολείου μας από τη συμμετοχή τους στο διαγωνισμό «Παιχνίδι και Μαθηματικά»

imagesΤο Παράρτημα Αιτ/νίας της Ελληνικής μαθηματικής Εταιρείας βράβευσε την Κυριακή 5 Οκτωβρίου 2014 τους μαθητές της Ε΄ και Στ΄ τάξης που  διακρίθηκαν στο διαγωνισμό «Παιχνίδι και Μαθηματικά» κατά τα έτη 2013 και 2014. Ανάμεσα σ’ αυτούς ήταν και οι μαθητές μας:

Διακριθέντες 2013

Μουστάκας Γεώργιος Ε1

Κυριαζής Ευθύμιος Ε2

Πλαβός Δημοσθένης ΣΤ1

Κωνσταντινίδης Παναγιώτης ΣΤ1

Διακριθέντες 2014

Κυριαζής Ευθύμιος ΣΤ2

Γεωργίου Σταυριανή Ε1

Κολονέλου Ειρήνα Ε1

Παπαθανάση Μαρίζα Ε1

Ιωάννου Κυριακή Ε2

Φούκας Δημήτρης ΣΤ1

Συγχαρητήρια σε όλους και καλή πρόοδο!

Δημοσιεύθηκε στην Δραστηριότητες, Εκπαιδευτικά, Επικαιρότητα. Αποθηκεύστε τον μόνιμο σύνδεσμο.