Χριστουγεννιάτικη γιορτή και bazaar αγάπης στο σχολείο μας σήμερα, 21 Δεκεμβρίου

Πραγματοποιήθηκε σήμερα με μεγάλη επιτυχία η χριστουγεννιάτικη γιορτή του σχολείου μας από την Γ΄τάξη και του εκπ/κούς Πανουργιά Κική και Χρήστο Κυριαζή. Ιδιαίτερη επιτυχία είχε και το χριστουγεννιάτικο bazaar που υπήρχε από το πρωί με δημιουργήματα-κομψοτεχνήματα των παιδιών. Ωστόσο, τα εκατοντάδες αντικείμενα που κατασκεύασαν οι μαθητές εξαντλήθηκαν πολύς νωρίς… Τα χρήματα δόθηκαν ήδη στο “Χαμόγελο του παιδιού”. Ευχαριστούμε πολύ τους γονείς για την στήριξη του bazaar και τους ευχόμαστε καλά Χριστούγεννα και ευτυχισμένος ο νέος χρόνος.

Ο Δ/ντής και

οι εκπ/κοί του σχολείου

Δείτε τα δημιουργήματα των μαθητών για το bazaar όταν τοποθετήθηκαν στους πάγκους…

Δείτε φωτογραφίες από τη γιορτή

Κατηγορίες: Εκδηλώσεις. Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.