Βράβευση εκπ/κών του σχολείου μας στο θεσμό Αριστείας 2012!

Tην Παρασκευή 2 Νοεμβρίου 2012 στο χώρο του υπουργείου Παιδείας θα πραγματοποιηθεί η εκδήλωση βράβευσης Θεσμού Αριστείας 2012. Ο Θεσμός, σύμφωνα με την Κεντρική Επιστημονική Επιτροπή Θεσμού Αριστείας 2012, βρήκε μεγάλη ανταπόκριση και σημείωσε μεγάλη επιτυχία για 3η συνεχόμενη χρονιά, αφού κατατέθηκαν 470 έργα από 850 εκπαιδευτικούς. Η κατανομή της αξιολόγησης των υποβληθέντων έργων έγινε λαμβάνοντας υπόψη το θεματικό πεδίο ανά ειδικότητα και η αξιολόγησή τους ολοκληρώθηκε με τη βοήθεια μη αμειβόμενης Επιστημονικής Επιτροπής, αποτελούμενης από 210 μέλη. Τα μέλη της ανωτέρω επιτροπής αποτελούνταν από Καθηγητές Πανεπιστημίου, π. Παρέδρους Π.Ι., Σχολικούς Συμβούλους, καθώς και εκπαιδευτικούς με αυξημένα προσόντα. Βραβεύονται τα 100 πρώτα έργα. Από το σχολείο μας θα βραβευτούν οι εκπαιδευτικοί Ρηγογιάννης Δημήτριος και Λιάτσου Ευαγγελία οι οποίοι με το έργο τους ‘Νερό και Δράση’ κατέλαβαν την 46η θέση.

Συγχαρητήρια!

περιληπτική αναφορά στο έργο

Δείτε το στο slideshare.net

Κατηγορίες: Δραστηριότητες, Εκδηλώσεις. Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.

Ένα σχόλιο στο Βράβευση εκπ/κών του σχολείου μας στο θεσμό Αριστείας 2012!

1. Θερμά συγχαρητήρια από τη Λέρο