Ευχαριστίες

Θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε:

• Τον κ. Παπαθανασίου Δημήτριο, έμπορο σιδήρου έναντι Εθνικού Σταδίου για την προσφορά σιδήρων και βιδών, υλικά με τα οποία θα κατασκευάσουμε υπόστεγο στην πλαϊνή είσοδο του κτηρίου και θα αποκλείσουμε τα νερά της βροχής που μπαίνουν στο κτήριο.
  • Το κατάστημα Χυτήρογλου, Παπαστράτου 77, για την προσφορά υφάσματος για 2 κουρτίνες, για τη ραφή τους και για την τοποθέτηση των 2 κουρτινόξυλων στην αίθουσα των Αγγλικών του σχολείου μας.
  • Το Δ. Σ. του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του σχολείο μας για την προσφορά των 120 ευρώ προς το σχολείο, ποσό με το οποίο επισκευάστηκαν 2 υπολογιστές από  το εργαστήριο υπολογιστών.
  • Το φωτογράφο Κόντο Παναγιώτη, Α΄ Πάροδο Παπαστράτου, για τις φωτογραφίες που έβγαλε στο κτήριο τις οποίες τοποθετήσαμε στο blog του σχολείου.

Η Δ/νση του σχολείου

Βλάχος Γεώργιος Δντής

Ρηγογιάννης Δημήτρης Υπ/δντής

Κατηγορίες: Γενικά. Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.