Παπαστράτου Τέρμα

Email: 5dimagr@sch.gr

Διευθυντής: Καραντζίνης Θωμάς

9 Responses to Επικοινωνία

1. Ο/Η ΖΗΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ λέει:

Κύριε διευθυντά και αξιότιμοι δάσκαλοι του 5ο δημοτικού σχολείου, για το ξεκίνημα της νέας σχολικής χρονιάς, σας εύχομαι ολόψυχα καλή δύναμη και κουράγιο που σίγουρα θα την χρειαστείτε, ξέροντας τις ελλείψεις που παρουσιάζονται και κάθε χρόνο αυξάνονται στο σχολείο.
    Με τις καλύτερες ευχές για τη νέα χρονιά.
    ΖΗΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ κηδεμόνας του ΖΗΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΥ μαθητή φέτος της Πέμπτης τάξης.

2. Ο/Η ΖΗΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ λέει:

Κύριε διευθυντά καλημέρα σας.Με τη διακοπή των μαθημάτων για τις γιορτές ,επιτρέψτε μου να σας ευχηθώ σε εσάς αλλά και στο προσωπικό του σχολείου καλές γιορτές και ευτυχισμένο το νέο έτος με λιγότερα προβλήματα για όλους.
    Σε εσάς προσωπικά με την ανάληψη των καθηκόντων ως διευθυντής του σχολείου σας εύχομαι ότι καλύτερο και καλή δύναμη.
    ΖΗΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Κηδεμόνας του μαθητή ΖΗΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΥ μαθητή της Ε1 τάξης.
    Και πάλι Χρόνια Πολλά και Καλή Χρονιά σε όλους.

3. Ο/Η ΖΗΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ λέει:

Αξιότιμε κύριε διευθυντά με την ευκαιρία της λήξης της σχολικής χρονιάς εύχομαι σε εσάς και σε όλο το διδασκαλικό προσωπικό, καλό καλοκαίρι με υγεία σε όλους και καλή ξεκούραση που σίγουρα θα την χρειαστείτε.
    Να ξέρετε κι αυτό αξίζει συγχαρητηρίων σε όλους σας , ότι το 5ο δημοτικό σχολείο έχει συγκεντρώσει τα καλύτερα σχόλια σε όλους τους τομείς.
    Για άλλη μία φορά σας εύχομαι καλό καλοκαίρι .
    ΖΗΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Κηδεμόνας του μαθητή ΖΗΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΥ μαθητή της ΣΤ πλέον τάξης

4. Ο/Η ΖΗΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ λέει:

Κύριε διευθυντά εύχομαι σε σας και σε όλο το διδασκαλικό προσωπικό του σχολείου με το ξεκίνημα της νέας χρονιάς καλή δύναμη σε όλους.Από την πλευρά μου θα κάνω ότι μπορώ, όπως κάνω και τις προηγούμενες χρονιές να σας βοηθήσω σε ότι μπορώ.
    Για άλλη μία φορά καλή και δημιουργική χρονιά.
    ΖΗΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ κηδεμόνας του ΖΗΣΗ ΓΙΩΡΓΟΥ μαθητή του ΣΤ1 και της ΖΗΣΗ ΑΡΙΣΤΕΑ μαθήτρια της Α2 τάξης

5. Ο/Η ΖΗΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ λέει:

Κύριε διευθυντά και αξιότιμοι δάσκαλοι του 5ο δημοτικού σχολείου παρακαλώ να δεχτείτε τα θερμά μου συγχαρητήρια για την άψογη γιορτή που πραγματοποίησε το σχολείο για την επέτειο της 25ης Μαρτίου.Άψογη γιορτή σε όλα τα επίπεδα από οργάνωση αλλά και από την εκτέλεση των μαθητών. Και πάλι συγχαρητήρια σε όλους.

6. Ο/Η ΖΗΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ λέει:

Κύριε διευθυντά του 5ο δημοτικού σχολείου.Παρακαλώ να δεχτείτε τα θερμά μου συγχαρητήρια για τη γιορτή που παρουσίασε η Α2 τάξη του σχολείου στο Άνεσσις 8/6/2017.Επίσης αξίζουν θερμά συγχαρητήρια στη δασκάλα του τμήματος για την εξαιρετική δουλειά αλλά και σε όλους όσους συμμετείχαν ώστε να παρουσιαστεί αυτό το αποτέλεσμα.Τέτοιες προσπάθειες αξίζουν την στήριξη όλων μας.
    Επίσης και με τη λήξη των μαθημάτων σας εύχομαι σε εσάς αλλά και στο διδασκαλικό προσωπικό καλό καλοκαίρι με υγεία.Επίσης ευχαριστώ το σχολείο για τα εφόδια που έχει δώσει στο γιο μου (Ζήση Γεώργιο) γιατί φέτος τελειώνει το δημοτικό και ξεκινά νέος αγώνας του χρόνου στο Γυμνάσιο.

7. Ο/Η ΖΗΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ λέει:

Κύριε διευθυντά και αξιότιμοι δάσκαλοι του 5ο δημοτικού σχολείου, για το ξεκίνημα της νέας σχολικής χρονιάς, σας εύχομαι ολόψυχα καλή δύναμη,και υγεία σε όλους.

ΖΗΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ κηδεμόνας της μαθήτριας ΖΗΣΗ ΑΡΙΣΤΕΑ