Μαμά μοναδική μου!!!!!!!!!!!

IMG_0536 - ΑντιγραφήΣτο νηπιαγωγείο μας οι μικροί μαθητές και οι νηπιαγωγοί στο πλαίσιο του προγράμματος που υλοποιείται στο σχολείο μας  με θέμα ¨Βαδίζουμε όλοι μαζί για μια πιο όμορφη ζωή” και με αφορμή τη γιορτή της μητέρας είχαν την ευκαιρία να απολαύσουν τις παραμυθούδες της Δημιουργικής Πόρτας οι οποίες ζωντάνεψαν την ιστορία “Μαμά μοναδική μου”  μέσα από τις σελίδες του Μαγικού Βιβλίου σε σενάριο και σκηνοθεσία της Κάκιας Χαλήμαγα – Χατζή. Μικροί και μεγάλοι ενθουσιάστηκαν από την ερμηνεία των παραμυθούδων, την πλοκή της ιστορίας καθώς επίσης και από τις υπέροχες κούκλες που μας ταξίδεψαν στον κόσμο των παραμυθιών. Την παράσταση παρακολούθησε μαζί μας και η Σχολική μας Σύμβουλος κ. Άρτεμις Παπαδημητρίου.

Στιγμιότυπα από την παράσταση

IMG_0533 - Αντιγραφή IMG_0524 - Αντιγραφή IMG_0534 - Αντιγραφή