z

Ολοκληρώθηκε το συλλογικό έργο των Νηπιαγωγείων που συμμετείχαν στο eTwinning έργο “ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ”. Πρόκειται για ένα κοινό βίντεο όπου τα παιδιά του κάθε σχολείου απαγγέλουν ένα μέρος από τον όρκο του Ιπποκράτη ενώ  προβάλλονται φωτογραφίες από διάφορες δράσεις και δραστηριότητες που πραγματοποίησαν κατά την διάρκεια του προγράμματος.Ευχαριστούμε πολύ τους συναδέλφους και τα σχολεία που αναταποκρίθηκαν στο κάλεσμά μας να δημιουργηθεί αυτή η ταινία.To βίντεο αποτελεί συλλογικό έργο των Νηπιαγωγείων της Λάρισας 3ο,6ο,23ο,55ο,56ο,Ιδ.Νηπ.ΛΗΤΩ και Α΄τάξης του 4ου Δημοτικού Σχολείου .Ευχαριστούμε πολύ τον σύλλογο “Ο ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ” για τη βοήθεια και την υποστήριξη που μας παρείχε καθώς και την Σχολική μας Σύμβουλο  κ. Παπαδημητρίου Άρτεμη  που είναι πάντα δίπλα μας διακριτικά μα τόσο ουσιαστικά.