Ημέρα: 26 Μαΐου 2017

Διαχρονικοί Διάλογοι στο Μουσείο-Η εκδήλωση

Μια εκδήλωση ξεχωριστή που θα μείνει ελπίζουμε στη μνήμη των μικρών μας για πάντα !

Ευχαριστούμε τα παιδιά και τους γονείς που αψήφησαν την κακοκαιρία και τη βροχή και ήρθαν στο Διαχρονικό και απόλαυσαν τα παιδιά σε ρόλο ξεναγών!

Ευχαριστούμε το σύλλογο “Ο Ιπποκράτης στη Λάρισα “που μας έδωσε την ευκαιρία να πάρουμε μέρος σ’αυτή την διοργάνωση καθώς επίσης και το  Διαχρονικό Μουσείο

Το φωτογραφικό υλικό (από τον κ. Τσιαντόπουλο)θα εμπλουτιστεί και τις επόμενες μέρες αλλά θα θέλαμε να σας δώσουμε μια γεύση …για να μην ανησυχούν και οι μικροί ξεναγοί μας….

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΣΑΣΤΑΝ ΥΠΕΡΟΧΟΙ!!!!

δ2 δ3

δ4 δ1

οι παρακάτω φωτο ειναι τραβηγμένες χωρις φλασ με τη μηχανή του σχολείου μας

DSCN3303DSCN3294DSCN3295DSCN3296DSCN3298DSCN3301