ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΑ ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΔΗΜΟ ΠΑΤΡΕΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΗ ΤΟΥ ΕΡΓΟΥ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΡΑΞΗΣ

Αξιότιμε κ. Δήμαρχε,

Εκ μέρους του της σχολικής κοινότητας του 52ου Δημοτικού Σχολείου Πάτρας επιτρέψτε μου να εκφράσω τις θερμές μας ευχαριστίες για την ολοκλήρωση του σημαντικού έργου της περίφραξης και της διαμόρφωσης του προαυλίου του σχολείου μας. Υλοποιήθηκε, έτσι, ένα σημαντικό έργο, το οποίο υπήρξε διαχρονικό αίτημα των διοικήσεων του σχολείου, του Συλλόγου Γονέων & Κηδεμόνων και της τοπικής κοινωνίας γενικότερα. Παράλληλα, θα ήθελα να μεταφέρετε τις ευχαριστίες μας σε όλες τις αρμόδιες υπηρεσίες του Δήμου, τους εργαζόμενους και τα στελέχη (αιρετά και μη), τα οποία συνέβαλλαν στην υλοποίηση του έργου.

Με ιδιαίτερη εκτίμηση,

Ο  Δ/ΝΤΗΣ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ